INTAR

Informujemy, iż firma INTAR Sp. z o.o. zawiesiła sprzedaż internetową.
Aby zamówić oferowane przez nas produkty zapraszamy do kontaktu z handlowcami poszczególnych oddziałów.


Intar Sp. z o.o, oddział Ostrów Wielkopolski - ul. Odolanowska 60, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Handlowcy działu detalicznego:

Karolina Suś

tel: 62 73 75 136 | mobile: 693 290 760 | e-mail: karolina.sus@intar.pl


Magdalena Kostera

tel: 62 737 51 45 | mobile: 695 332 441 | e-mail: magdalena.kostera@intar.pl


Marta Nowacka

tel: 62 737 51 72 | mobile: 607 314 922 | e-mail: marta.nowacka@intar.pl


Paweł Jurek

tel: 62 737 51 48 | mobile: 607 664 069 | e-mail: pawel.jurek@intar.pl

Handlowcy działu hurtowego:

Izabela Szkudlarek

tel: 62 737 51 42 | mobile: 609 659 878 | e-mail: izabela.szkudlarek@intar.pl


Agnieszka Woźniak

tel: 62 737 51 59 | mobile: 609 659 877 | e-mail: agnieszka.wozniak@intar.pl


Mariola Richter

tel: 62 737 11 64 | mobile: 609 372 429 | e-mail: mariola.richter@intar.pl


Maciej Bąkowski

tel: 62 737 51 69 | mobile: 607 631 414 | e-mail: maciej.bakowski@intar.pl


Intar Sp. z o.o, oddział Syców - Nowy Dwór 1F, 56-500 Syców

Handlowcy działu detalicznego:

Marta Walicka

tel: 62 78 68 317 | mobile: 605 544 776 | e-mail: marta.walicka@intar.pl


Mariusz Henicz

tel: 62 786 83 00 | mobile: 607 314 554 | e-mail: mariusz.henicz@intar.pl


Paweł Zadka

tel: 62 786 83 22 | mobile: 601 521 604 | e-mail: pawel.zadka@intar.pl


Aleksandra Kazimierczak

tel: 62 786 83 22 | mobile: 605 544 418 | e-mail: aleksandra.kazimierczak@intar.pl

Handlowcy działu hurtowego:

Renata Sieradzka

tel: 62 786 83 14 | mobile: 691 726 099 | e-mail: renata.sieradzka@intar.pl


Wojciech Wieczorek

tel: 62 786 83 11 | mobile: 607 921 928 | e-mail: wojciech.wieczorek@intar.pl


Romana Wieloch

tel: 62 786 83 01 | mobile: 605 544 302 | e-mail: romana.wieloch@intar.pl


Sylwia Bojarska

tel: 62 786 83 01 | mobile: 607 082 244 | e-mail: sylwia.bojarska@intar.pl


Intar Sp. z o.o, oddział Dobrodzień - ul. Opolska 36a, 46-380 Dobrodzień – Błachów

Handlowcy działu detalicznego:

Halina Jainta

tel: 34 3 51 52 10 | mobile: 605 544 552 | e-mail: halina.jainta@intar.pl


Joachim Gaida

tel: 34 3 51 52 13 | mobile: 609 654 417 | e-mail: joachim.gaida@intar.pl

Handlowcy działu hurtowego:

Bogdan Krawiec

tel: 34 351 52 17 | mobile: 661 946 521 | e-mail: bogdan.krawiec@intar.pl


Przemysław Sotoła

tel: 34 3 51 52 18 | mobile: 605 540 991 | e-mail: przemyslaw.sotola@intar.pl


Intar Sp. z o.o, oddział Kępno - ul. Wrocławska 65, 63-600 Kępno

Handlowcy działu detalicznego i hurtowego:

Kamila Krzak

tel: 62 782 99 88 | mobile: 607 319 002 | e-mail: kamila.krzak@intar.pl


Julita Świstak

tel: 62 782 99 88 | mobile: 607 313 594 | e-mail: julita.swistak@intar.pl

Artur Jemioło

tel: 62 782 99 88 | mobile: 609 372 856 | e-mail: artur.jemiolo@intar.pl


Mikołaj Szydłowski

tel: 62 782 99 88 | mobile: 607 609 770 | e-mail: mikolaj.szydlowski@intar.pl


Intar Sp. z o.o, oddział Olsztyn - ul. Towarowa 17 k, 10-416 Olsztyn

Handlowcy działu detalicznego:

Dariusz Szulkowski

tel: 89 537 74 01 | mobile: 607 314 587 | e-mail: dariusz.szulkowski@intar.pl


Marta Przygoda

tel: 89 537 74 01 | mobile: 661 946 493 | e-mail: marta.przygoda@intar.pl


Monika Mordwa

tel: 89 537 74 01 | mobile: 691 244 944 | e-mail: monika.mordwa@intar.pl

Handlowcy działu hurtowego:

Krzysztof Chałkowski

tel: 89 537 74 01 | mobile: 605 544 485 | e-mail: krzysztof.chalkowski@intar.pl


Arkadiusz Wtorek

tel: 89 537 74 01 | mobile: 607 395 535 | e-mail: arkadiusz.wtorek@intar.pl


Marta Kińska

tel: 89 537 74 06 | mobile: 601 525 451 | e-mail: marta.kinska@intar.pl


Intar Sp. z o.o, oddział Kraków - ul. Stoczniowców 3, 30-709 Kraków

Handlowcy działu detalicznego:

Robert Jędrzejek

tel: 12 258 3 607 | mobile: 605 556 884 | e-mail: robert.jedrzejek@intar.pl


Jarosław Janiec

tel: 12 258 3 609 | mobile: 691 725 967 | e-mail: jaroslaw.janiec@intar.pl


Monika Filipek

tel: 12 258 3 610 | mobile: 607 310 168 | e-mail: monika.filipek@intar.pl

Handlowcy działu hurtowego:

Bożena Sieja

mobile: 694 489 828 | e-mail: bozena.sieja@intar.pl


Michał Kozioł

mobile: 600 45 10 10 | e-mail: michal.koziol@intar.pl


Arkadiusz Kulig

mobile: 887 677 801 | e-mail: arkadiusz.kulig@intar.pl


Intar Sp. z o.o, oddział Wrocław - ul. Bolesława Krzywoustego 74, 51-166 Wrocław

Handlowcy działu detalicznego:

Piotr Szenfeld

tel: 71 358 37 20 | mobile: 605 553 607 | e-mail: piotr.szenfeld@intar.pl


Bartosz Moga

tel: 71 358 37 20 | mobile: 609 980 509 | e-mail: bartosz.moga@intar.pl


Andrzej Demedziuk

tel: 71 358 37 20 | mobile: 661 946 881 | e-mail: andrzej.demedziuk@intar.pl

Handlowcy działu hurtowego:

Iga Flis

mobile: 605 553 824 | e-mail: iga.flis@intar.pl


Aleksandra Baran

mobile: 609 856 100 | e-mail: michal.koziol@intar.pl



Intar Sp. z o.o, oddział Kalisz - ul. Wrocławska 48, 62-800 Kalisz

Handlowcy działu detalicznego:

Małgorzata Chynasińska

tel: 62 760 58 00 | mobile: 609 236 179 | e-mail: malgorzata.chynasinska@intar.pl


Maciej Grzesiak

tel: 62 760 58 00 | mobile: 609 230 678 | e-mail: maciej.grzesiak@intar.pl


Adrian Kowalczyk

tel: 62 760 58 00 | mobile: 609 997 290 | e-mail: adrian.kowalczyk@intar.pl

Handlowcy działu hurtowego:

Sebastian Urbaniak

tel: 62 760 58 03 | mobile: 607 395 477 | e-mail: sebastian.urbaniak@intar.pl


Maciej Podsadny

tel: 62 760 58 03 | mobile: 607 990 047 | e-mail: maciej.podsadny@intar.pl


Marcin Stodolny

tel: 62 760 58 00 | mobile: 609 630 091 | e-mail: marcin.stodolny@intar.pl

Intar Sp. z o.o | www.intar.pl | tel: +48 737 51 31 | intar@intar.pl